Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Naše minulé projekty

Nabídku našich rezidenčních projektů tvoří především historicky cenné bytové domy v atraktivních lokalitách, které prošly citlivou rekonstrukcí.
Klademe důraz na pečlivé provedení, zachování původních architektonických prvků a vysoký standard vybavení. Nezanedbatelnou pozornost věnujeme také společným prostorám v domě a výsledek je, jak se můžete sami přesvědčit při prohlídce rezidence, okouzlující.

Nezapomínáme ale ani na studenty, mladé rodiny nebo seniory, kterým můžeme nabídnout dostupné a zároveň kvalitní bydlení.

Rezidence Esprit II.

LOKALITA »  Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská 1094

Rezidence Esprit leží 12 minut městskou hromadnou dopravou od historického centra Prahy, na nároží ulic Lihovarská a Drahobejlova, v klidné části Libně. K dispozici bude 14 bytů 1+kk až 3+kk a 2 obchodní jednotky.

»  Byty 1+kk až 3+kk
»  Dům po citlivé rekonstrukci
»  Blízká nákupní Galerie Harfa a nákupní centrum Fénix
»  2 minuty na zastávky MHD s dostupností na metro
»  9 minut na metro B/Českomoravská

Bohdalecké výhledy

LOKALITA »  U Plynárny

Bydlení v okrajové části Prahy se všemi výhodami, které město nabízí. Takové je bydlení v BD Bohdalecké výhledy.

»  Dům vč. společných prostor po rekonstrukci
»  Byty k realizaci dle vašich představ
»  NC Eden - pár minut autobusem
»  Blízké Roztylské sady
»  Výborná dopravní dostupnost

Riverside

LOKALITA »  Smetanovo nábřeží, Hradec Králové

Tento zcela jedinečný, nově navrhovaný bytový dům, kde bude kladen důraz na sebemenší detail, bude umístěn na krásném a klidném místě v centru města Hradce Králové, na nábřeží řeky Labe – Smetanově nábřeží. Bytový dům Riverside doplní proluku řadové zástavby činžovních domů a monumentální budovy Novákových garáží, ve které budou mít budoucí majitelé bytů možnost parkování v uzavíratelných boxech s ostrahou a kamerovým systémem. Objekt zvaný „Palace Garage“ patřil ve své době k nejmodernějším technickým stavbám svého druhu. Jeho technická vyspělost a pojetí fasád s horizontálním členěním okenní¬ch pásů byly určujícími prvky při návrhu konceptu bytového domu Riverside.

Bytový projekt S46

LOKALITA »  Smetanovo náměstí 46, Pardubice

Projekt S46 nabízí možnost příjemného bydlení v blízkosti historického centra Pardubic s výhledem na secesní budovu Východočeského divadla a věž Zelené brány. Výhodou tohoto bytového projektu je kompletní rekonstrukce včetně společných prostor, malý počet bytů, osobní výtah a veškerá občanská vybavenost v dosahu. Nedaleké Bubeníkovy sady a nábřeží řeky Chrudimky vybízí k procházkám, sportu a jiným volnočasovým aktivitám. Parkování je možné v parkovacím domě, který je v těsné blízkosti.

Rezidence U Dvou Sov

LOKALITA »  Praha 7 - Bubeneč, ul. Korunovační

Rezidenci U Dvou Sov najdete v ul. Korunovační, která spojuje náměstí Pod Kaštany a Letenské náměstí. Ulice vznikla na přelomu 19. a 20. století. Název ulice připomíná korunovace českých králů a tím i snahu o potvrzení české státnosti.

»  Dům i byty po rozsáhlé rekonstrukci
»  Byty o dispozicích 2+kk, 3+kk a jeden byt 4+kk, s krásnými výhledy
»  Balkon či terasa u většiny jednotek
»  V blízkosti park Stromovka a Letenské sady
»  Vynikající dopravní dostupnost

Dům U Galerie

LOKALITA »  Praha 9 - Vysočany, ul. Jandova

Představujeme vám nový výjimečný projekt Dům U Galerie v městské části s bohatou historií, kde můžete nalézt jak útulné bydlení, tak i prostory pro své podnikání. Jedná se o zděnou, nárožní budovu ve Vysočanech. Samotný dům byl postaven roku 1932. Má jedno podzemní a šest nadzemních podlaží. Na ploché střeše v úrovni sedmého nadzemního podlaží se nachází strojovna výtahu a horní terasa.

»  Zrekonstruovaný dům i jednotky v domě
»  Prostory k bydlení i k podnikání
»  Atraktivní lokalita Vysočan
»  2 min od domu metro B/Vysočanská
»  NC s veškerou občanskou vybaveností 3 min od domu

Rezidence U Bojovníka

LOKALITA »  Praha 3 - Žižkov, ul. Baranova

Jedinečný projekt Rezidence U Bojovníka ve vyhledávané lokalitě Prahy 3 - Žižkov představuje možnost pohodlného bydlení se vší atraktivitou, která k centru města patří. Krásný třípatrový zděný činžovní dům postavený roku 1892, se nachází na spojnici ulic Sudoměřská a Vinohradská, v ulici Baranova.

»  Pěkné bydlení i skvělá investiční příležitost
»  Zrekonstruovaný dům s výtahem
»  Mahlerovy sady 600 m od domu
»  Žádaná rezidenční lokalita
»  Výborná dopravní dostupnost

Rezidence Moderna

LOKALITA »  Praha 6-Dejvice, ul. Národní obrany

Rezidence Moderna ve stylu Art Deco volně přecházejícího ve "Wagneriánskou" modernu se nachází v jedné z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit, pouhých 5 minut od Vítězného náměstí. Projekt nabízí byty dispozičně řešené jako 3+kk, kombinující prvky moderního bydlení s romantickou atmosférou. Na každém patře se nacházejí pouze dva byty, což zajišťuje intimní a nerušené bydlení.

»  Dům v srdci Dejvic, u Vítězného náměstí
»  Nové luxusní byty
»  Vyhledávaná rezidenční lokalita
»  Metro A, stanice Dejvická
»  Park Stromovka

Hradeckých

LOKALITA »  Praha 4 - Nusle, ul. Hradeckých

Projekt Hradeckých přináší možnost příjemného bydlení v blízkosti centra Prahy, přitom stranou od nepříjemného hluku velkoměsta. Atraktivních lokalit s výbornou dostupností a skvělou občanskou vybaveností není mnoho, proto právem vzbuzuje pozornost.

»  Zrekonstruovaný dům vč. spol. prostor
»  Výborná dopravní dostupnost do centra
»  Blízkost Vyšehradu
»  Atraktivní lokalita
»  Plná občanská vybavenost v okolí domu

Rezidence Vinohrad

LOKALITA »  Praha 3-Vinohrady/Žižkov, ul. Žižkovo náměstí

Rezidence Vinohrad z počátku 20. století je skutečnou ozdobou parkově upraveného Žižkova náměstí. Najdete ji ve vzkvétající Praze 3 Žižkov a v těsném sousedství oblíbených Vinohrad. Po vstupu do interiéru domu na vás dýchne okouzlující a příjemná atmosféra. Tak račte vstoupit a vyberte si Váš nový byt.

»  Prestižní a žádaná lokalita
»  6 minut chůze na metro Jiřího z Poděbrad
»  Park s hřištěm přímo před domem
»  Velkorysé terasy u mnoha bytů
»  Nádherný výhled z většiny bytů

Rezidence U Pekaře

LOKALITA »  Praha 2-Vyšehrad, ul. Vratislavova

V místě prodchnutém bájemi a pověstmi jsme pro vás připravili velice atraktivní projekt. Tento historický dům z roku 1909, tedy z období historických slohů, nabízí celkem 12 bytových jednotek a v přízemí domu se nacházejí obchodní prostory s prosklenou výlohou a vlastním vstupem. Pro milovníky pohodlí, kteří nechtějí ztrácet čas v koloně cestou do práce, se zde tedy nabízí ideální možnost spojení bydlení a zároveň podnikání.

»  Atraktivní a žádaná lokalita
»  Vyšehradské sady 350 m od domu
»  Balkony u většiny bytů
»  Zahrada se vzrostlou zelení
»  Palackého náměstí jen 1 zastávka tramvají

Rezidence Flora

LOKALITA »  Praha 2/Praha 3-Vinohrady, ul. Jičínská

Rezidence Flora je architektonickou perlou funkcionalismu. Nádherná hala se schodištěm obloženým mramorem, lesklý kov zábradlí odrážející zářící paprsky, všude plno světla a prostoru. Nejen milovníky meziválečného období, kteří hledají bydlení s takovouto atmosférou, Rezidence Flora zaručeně dostane.

»  Velkorysé byty 3+kk a 4+kk
»  U každého bytu balkon či terasa
»  Reprezentativní vstupní hala s recepcí
»  Metro A - stanice Flora
»  Architektonická perla funkcionalismu

Rezidence U Vyšehradu

LOKALITA »  Praha 4-Vyšehrad, ul. Marie Cibulkové

Rezidence U Vyšehradu byla postavena v r. 1949, v období funkcionalismu. Najdete ji v prestižní lokalitě, pouhých 500 m od Vyšehradské pevnosti a sadů. Předností projektu je nejen lukrativní lokalita, výborná dopravní dostupnost, ale také úžasné výhledy z bytů a možnost realizace svého budoucího bydlení či investice podle vašich představ.

»  Výhled na Prahu z každého bytu
»  Balkon či terasa u každého bytu
»  8 min chůze na metro C/Vyšehrad
»  500 m od Vyšehradských sadů
»  Prodej bytů v rozsahu shell & core i po rekonstrukci

Rezidence Letná

LOKALITA »  Praha 7-Bubeneč, ul. Korunovační

Elegantní městský dům z roku 1912 má neobyčejnou kompozici uličního průčelí. Dům se vymyká z běžné stavební produkce doby odvážným kompozičním řešením i vytříbeným stavebním detailem. Odklání se od historizujících a rostlinných motivů ve prospěch jemného geometrického dekoru v převážně hladkých plochách průčelí.

»  Nové byty od 1+1 do 3+kk
»  Elegantní městský dům
»  Atraktivní a vyhledávaná lokalita
»  Park Stromovka a Letenské sady
»  Výborná dopravní dostupnost

Rezidence U Jiřího z Poděbrad

LOKALITA »  Praha 3-Vinohrady, ul. Ondříčkova

Rezidence U Jiřího z Poděbrad byla postavena v období moderny v roce 1932, těsně před nástupem čistého funkcionalismu. Fasáda byla rekonstruována v souladu s architektonickým stylem domu, proto byla zvolena kombinace cihlově červených plastických kazet mezi okny v kontrastu se světlým podkladem. Velkou přidanou hodnotou jsou plně zachované původní společné prostory domu. V chodbách jsou repasovány krásné teracové podlahy s tmavou bordurou a na schodištích původní kovové zábradlí.

/ 2013 /

Projekt Trojická

LOKALITA »  Praha 2-Nové Město, ul. Trojická

Činžovní dům z období historických slohů z přelomu 19. a 20. století se zachovalou romantickou fasádou, která je zdobena římsami s přírodními motivy a štuky amorků. Dům se nachází v souvislé blokové zástavbě bytových domů, v klidné jednosměrné ulici Trojická, jenž ústí do Rašínova nábřeží.

/ 2012 /

Rezidence U Jezerky

LOKALITA »  Praha 4-Pankrác, ul. Nad studánkou

Dva bytové domy u parku Jezerka, v němž je známá divadelní scéna Na Jezerce a v docházkové vzdálenosti od metra C/Pankrác. Byty i dům prošly zásadní rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na vytvoření reprezentativních společných prostor. Při návštěvě domu Nad Studánkou nezůstane bez povšimnutí zrcadlová stěna, která proměnila původně tmavý vstup ve velice atraktivní foyer.

/ 2012 /

Viladomy Azalková

LOKALITA »  Praha 10-Hostivař, ul. Pod Průsekem

Projekt oceněný cenou architektů a cenou veřejnosti v soutěži Projekt roku 2011. Originalita Viladomů spočívá hlavně v důmyslném dispozičním řešení jednotlivých bytů; alternativou konvenčních menších 2+kk jsou řadové domy s vlastním vstupem. Anebo lze zvolit mezonetové byty se střešními terasami, které své obyvatele odměňují velkolepými výhledy na Prahu.

/ 2011 /

Vila Holubova

LOKALITA »  Pardubice, ul. Holubova

Nadstandardní rekonstrukce činžovní vily v klidné rezidenční čtvrti v blízkosti centra města Pardubic. Vila Holubova představuje jedinečnou možnost bydlení v klidném prostředí staré čtvrti Židov, jedné z nejlukrativnějších lokalit pro pořízení vlastního bydlení.

/ 2011 /

Projekt Buchovcova

LOKALITA »  Praha 3-Žižkov, ul. Buchovcova

Cihlový dům z roku 1928 prošel rozsáhlou zrekonstrukcí. Nachází se v klidné jednosměrné ulici v atraktivní lokalitě Žižkova poblíž sportovního areálu Pražačka a příjemného parku Židovské pece.

/ 2010 /

Projekt Bořivojova

LOKALITA »  Praha 3-Žižkov, ul. Bořivojova

Krásný architektonicky hodnotný dům uspokojil širokou klientelu, a to díky rozmanité velikosti bytů a možnosti výběru mezi zrekonstruovaným bytem a bytem v původním stavu. Tím jsme vyšli vstříc zájemcům, kteří si chtěli vytvořit domov přesně na míru. Byty jsou vzdušné a prostorné s vysokými stropy, proto si zachovaly původní dobovou atmosféru.

/ 2010 /

Projekt Libická

LOKALITA »  Praha 3-Vinohrady, ul. Libická

Projekt nabídl svým obyvatelům zajímavé a útulné bydlení. Na rekonstrukci bylo přísně dohlíženo památkáři. Společné prostory si zachovaly původní obklady stěn a jsou zde repliky dřevěných špaletových oken. Samotné byty pak mají stylově opravené koupelny ve stylu 30. let s mozaikovým obkladem.

/ 2010 /

Projekt Resslova

LOKALITA »  Hradec Králové, ul. Resslova

Prvorepublikový činžovní dům v centru Hradce Králové prošel celkovou rekonstrukcí včetně společných prostor. Za zmínku stojí originální grafický návrh fasády pod názvem Hradecké Kníry, na jehož realizaci také došlo.

/ 2009–2010 /

Rezidence Expo

LOKALITA »  Praha 8-Karlín, ul. Molákova

Bytový projekt Rezidence EXPO je ideální volbou pro každého, od studentů po seniory. Svou originální stavbou podle zásad Le Corbusiera, zajímavou dispozicí a centrální lokalitou se stal neodolatelným řešením bydlení v Praze. Dům je vybaven recepcí, prádelnou, posilovnou a terasou střeše, kde si můžete vychutnat západ slunce nad Pražským Hradem či lahůdky ze společného grilování.

/ 2009 /

Rezidence Mánesova

LOKALITA »  Praha 2-Vinohrady, ul. Mánesova

Krásný secesní dům na Vinohradech garantující pohodlné bydlení. Je výborně situovaný v klidnější vedlejší ulici v dochozí vzdálenosti do Riegrových sadů i do historického centra Prahy, ke Státní opeře, Národnímu muzeu nebo na Václavské náměstí.

/ 2010 /

Projekt Bulharská

LOKALITA »  Pardubice, ul. Bulharská

Kompletní rekonstrukce prvorepublikového činžovního domu včetně vybudování nového osobního výtahu. Dům stojí přímo ve středu města u Bubeníkových sadů na pravém břehu Chrudimky. Nabízí tak klidné bydlení v centru Pardubic, dostatek možností pro aktivní odpočinek a veškerou občanskou vybavenost v pěším dosahu.

/ 2008–2009 /

Holandský Dům

LOKALITA »  Praha 9–Vysočany, ul. Skloněná

Na svou dobu odvážná realizace devítipodlažního činžovního domu. Význačnými prvky je obloukový půdorys stavby a konstrukce vynesená na pilotech, díky čemuž vznikla otevřená parkovací stání v přízemí domu.

/ 2004 /

Bytový Dům u Vlečky

LOKALITA »  Praha 4-Modřany, ul. U Vlečky

Již umístění domu v klidné zelené lokalitě s neopakovatelným výhledem na soutok Berounky s Vltavou vybízelo ke kompletní přestavbě z původně hotelového na výhradně obytný. Tento projekt zaměřený na kvalitní bydlení se standardním vybavením byl určen pro mladé rodiny s dětmi.

/ 2003 /

Střešní Nástavby Přeštická

LOKALITA »  Praha 10-Hostivař, ul. Přestická

Střešní nástavba na rekonstruovaném panelovém domě splnila všechna očekávání. Nádherný výhled na Hostivařskou přehradu, přilehlý lesopark a chráněné území meandru Botiče ze strany jedné, panoráma celé Prahy ze strany druhé. Projekt nabídl jak malometrážní, tak rozlehlé byty s dvěma prostornými terasami po obou stranách pokoje.

/ 2002-2003 /

Obchodní Centrum Grand

LOKALITA »  Pardubice, Náměstí Republiky

Budova hotelu a kulturního centra byla postavena ve 30. letech slavným architektem Josefem Gočárem. Prvním hostem, který v hotelu 30. května 1931 přenocoval, byl prezident Tomáš Garrigue Masaryk. V letech 1998–1999 prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí, přičemž svou funkci změnila na Obchodní centrum Grand a v listopadu 2007 byla rozšířena o multikino.

/ 1998–1999 /

Všechna práva vyhrazena © 2019,
PSN s.r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN
VANGUARD
VANGUARDČs. Exilu 1888/4
VBLOKU
VBLOKUPeroutkova 531/81
Depo Grébovka
DEPO GRÉBOVKAPerucká 2483/9
Přípotoční 35
PŘÍPOTOČNÍ 35Přípotoční 917/35
Rezidence U Prokopa
REZIDENCE U PROKOPABořivojova 1049/57
Palác Dlážděná
PALÁC DLÁŽDĚNÁDlážděná 1586/4
Rezidence U Sv. Václava II
REZIDENCE U SV. VÁCLAVA IINa Spojce 628/10
Rezidence Opletalova
REZIDENCE OPLETALOVAOpletalova 1566/30
Rezidence U Negrelliho
REZIDENCE U NEGRELLIHOPrvního pluku 144/14
Rezidence U Náplavky
REZIDENCE U NÁPLAVKYPivovarská 626/7
Rezidence Silencio
REZIDENCE SILENCIOPolská 1506/42
Rezidence Soběslavská 21
REZIDENCE SOBĚSLAVSKÁ 21Soběslavská 2248/21
Content
Facebook