Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Projekty PSN

Společnost PSN

byla založena v roce 1991 a specializuje se na investice v oblasti nemovitostí.

PSN.
Nemovitosti vašich představ.

Další projekty PSN

Rezidence U Jiřího z Poděbrad

Rezidence U Jiřího z Poděbrad

Praha 3–Vinohrady,
ul. Ondříčkova

Realizace 2013

Rezidenční nemovitosti

PSN odkoupila více než 550 bytových domů v Praze, většinu z nich rozsáhle rekonstruovala. V současné době realizuje rezidenční projekty Champagne House, Dejvice House, Club Ocean, Rezidence U Pekaře, Císařského pluku, U Vyšehradu, Vinohrad, Letná, Oktagon, Flora a Moderna. PSN vlastní mimo jiné i zajímavé měšťanské domy v Pařížské a Břehové ulici v Praze.

Administrativní budovy

PSN vlastní i řadu nebytových objektů, ve kterých pronajímá přes 90.000 m² kancelářských či obchodních ploch. Na Václavském náměstí v Praze postavila kancelářskou budovu. Dalšími zajímavými kancelářskými budovami v majetku PSN jsou Tančící Dům na Rašínově nábřeží, Albatros na Národní třídě, PSN House (dříve Merkuria), Pražačka (dříve Imados), Areál Zálesí, Rokytka a další.

Průmyslové objekty

V Praze PSN investovala do několika průmyslových areálů a objektů, kde pronajímá přes 120.000 m² skladových a výrobních ploch na pozemcích o celkové výměře 360.000 m². Nejvýznamějšími průmyslovými objekty, které PSN vlastní a provozuje, jsou areál Ringhofferova na Zličíně, (bývalý Siemens) a objekt bývalé Microny v ulici Čs. exilu v Modřanech.


uvozovkyNaše dlouholeté zkušenosti a finanční zázemí společnosti PSN
            jsou garancí správného rozvoje nemovitostí v našem vlastnictví.uvozovky

Významní klienti

Významnými klienty, kteří si jako kupujícího vybrali společnost PSN, byly mimo jiné i společnosti Česká pojišťovna a.s., Česká spořitelna, ČEZ, Československá obchodní banka, Douwe Egberts Czech Republic, IKANO Properties, paní Sonja Baťová, Skanska, O2 Czech Republic či T-Mobile Czech Republic.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

 

Všechna práva vyhrazena © 2019,
PSN s.r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN