Nemovitosti vašich představ

Přidejte se k nám.

Posilujeme tým PSN a proto hledáme vhodné kandidáty na pozice:

»Obchodníky/obchodnice na nákup nemovitostí - Pardubice

Máte rádi komunikaci s lidmi a přátelský kolektiv? Umíte být empatický a dokážete uzavřít obchod? Pokud ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Jsme obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991. Chceme rozšířit profesionální tým pobočky PSN s.r.o. v Pardubicích o další schopné a talentované obchodníky/obchodnice na nákup nemovitostí.

Pracovní náplň: jednání s klienty v terénu i v kanceláři s následným uzavřením obchodu - telefonické sjednávání schůzek - administrativní práce spojená s uzavřeným obchodem - péče o klienty

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- uživatelská znalost MS Office

- výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

- znalost AJ výhodou

- proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení, vytrvalost a velkou míru sebekázně

- loajalitu a týmového ducha

- ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem

- samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu

- reprezentativní vystupování, kultivovaný ústní i písemný projev

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- práce pouze na hlavní pracovní poměr

- základní plat + provize z uzavřeného obchodu a roční odměny

- benefit : stravenky, karta Multisport

- nástup ihned

- praxi a zaškolení pro absolventy

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (včetně Vaší fotografie) na e-mailovou adresu zdenek.joudal@psn.cz. V případě, že nás Váš motivační dopis nezaujme, či životopis nebude splňovat naše kritéria, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a dohodneme se na vstupním pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. byly společností Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

»Realitní poradce na prodej nemovitostí - Praha

Prosperující obchodní a developerská společnost PSN s.r.o. (Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.), podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991, rozšiřuje svůj profesionální tým o další schopné a talentované realitní poradce na prodej nemovitostí, které jsou výhradně ve vlastnictví společnosti. Od roku 1994 PSN zrealizovala přes 220 bytových projektů. Každý rok dává společnost do prodeje 6-10 nových projektů v širším centru Prahy. Dbáme i na péči o naše zaměstnance a tudíž nabízíme mnoho benefitů, přátelské zázemí i nádherné moderní pracovní prostředí na Praze 3 v blízkosti centra Prahy.

Jaké máme požadavky?:

  • min SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • jazykové znalosti: ANJ podmínkou slovem i písmem, ostatní NJ, RJ výhodou
  • vysoká vnitřní motivace a ambice
  • ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem
  • samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu
  • reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost MS Office

Náplň práce:

  • získávání nových klientů prostřednictvím marketingu PSN, či vlastní iniciativou
  • jednání s klienty s následným uzavíráním obchodů a péče o ně
  • prohlídky nemovitostí s klienty firemním vozem Hyundai, či BMW i8 – výherní vůz
  • komunikace se zprostředkovateli, či realitními kanceláři pří získávání nových zákazníků
  • administrativní práce spojená s uzavřením obchodu apod.
  • péče o svěřený rezidenční projekt apod.

Nabízíme:

  • kancelář v reprezentativním sídle společnosti Seifertova 9, Praha 3
  • spolupráce s oddělením marketingu pro získání nových klientů
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • pro mimopražské zajistíme bydlení v našich nemovitostech
  • základní plat + atraktivní provize z uzavřeného obchodu + roční odměny je příjem od 50.000,- Kč/měsíc, horní výše není ohraničena a záleží tedy pouze na Vás, kolik si vyděláte
  • při splnění ročního plánu máte nárok na společnou firemní dovolenou v exotických destinacích světa
  • firemní vůz pro pracovní účely
  • příjemný club v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance
  • multisport karta zdarma
  • stravenky
  • pravidelné akce PSN /Art and Brick/, Tančícího domu, Kotvy apod.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (včetně Vaší fotografie) na sarka.stranska@psn.cz. V případě, že Vaše zkušenosti, školy, či praxe pro nás nebudou dostačující, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a rádi se dohodneme na vstupním pohovoru. Děkujeme za pochopení.