Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
financování

Financování nemovitostí od PSN

Vše na jednom místě a jednoduše

S námi si hypotéku sjednáte jednoduše a rychle. Díky našemu hypotečnímu specialistovi si ušetříte starosti s administrativou a čas strávený čekáním v bankách. Nechejte financování vašeho nového bydlení na nás a mějte vše přehledně na jednom místě. Vy dokládáte pouze Váš příjem.

Vše na míru pro Vás

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít řešení, které mu bude nejvíce vyhovovat. Zdarma máte nejen ocenění nemovitosti, ale také zpracování, poskytnutí a správu hypotečního úvěru.

 A to vše se zvýhodněnou úrokovou sazbou, aktuálně již od 2,79 % p. a. *

Vyřídíme vše za Vás

  • Podpis žádosti o úvěr
  • Znalecký posudek pro určení zástavní hodnoty nemovitosti
  • Předání podkladů bance ke schválení úvěru
  • Kontrola a podpis smlouvy o úvěru
  • Kontrola a podpis Zástavní smlouvy
  • Vklad zástavní a kupní smlouvy na Katastrální úřad
  • Zajištění a předání podkladů bance pro čerpání úvěru

Co Vám můžeme dále nabídnout

Zdarma pro Vás zpracujeme hypoteční úvěr, zajistíme Vám odhady a vše potřebné pro hladký průběh financování Vaší nemovitosti (znalecké posudky, protokoly o stavu stavby, rezervace finančních prostředků). Kompletní servis a pomoc při čerpání hypotéky bez poplatků. Žádosti ke schválení do bank zasíláme do 60 minut!

Umíme financovat Vaši nemovitost až do 90 % zástavní hodnoty se zvýhodněnou úrokovou sazbu. K uzavření hypotéky Vám tak bude stačit pouze 10 % vlastních zdrojů. Pokud se obáváte, že Vám hypoteční úvěr nebude poskytnut, můžete si s obchodníkem domluvit smluvní podmínku o vrácení zaplacených vlastních zdrojů, v případě neposkytnutí úvěru.

Spolupracujeme

V tuto chvíli spolupracujeme s předními bankami, které hypotéční úvěry poskytují:
Hypoteční banka a.s., Komerční banka a.s. a Česká spořitelna a.s.

*modelový příklad: kupní cena 3mil., úvěr 2mil., splatnost 30let, fixace sazby 5let, sazba 2,79 % p. a., RPSN 2,85 % p. a

 

Díky dlouhodobé úzké spolupráci s Hypoteční bankou, předním bankovním domem v České republice, jsme schopni nabídnout všem klientům výhodnější úrokové sazby hypoték. V rámci předjednaných benefitů, klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky, díky specializaci úvěrového specialisty PSN výhradně na financování nemovitostí ve vlastních projektech, je plně zajištěn soulad smluvních ujednání úvěrové smlouvy a smlouvy na vybraný byt. Je také zajištěno včasné plnění všech termínů a v konečné fázi hladké čerpání hypotéky a s tím spojené rychlejší předání nemovitosti klientům.
Ve spolupráci s Hypoteční bankou, jsme pro vás připravili speciální produkt – HYPOTÉKU od PSN, kterou lze zaplatit až 90 % kupní ceny bytu. Z vlastních prostředků stačí uhradit pouze 10 % kupní ceny při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní a celý zbytek ceny bytu hradit hypotéčním úvěrem. Díky finanční stabilitě naší společnosti, prověřené Hypoteční bankou, je hypotéční úvěr čerpán až ve fázi dokončení stavby (po podpisu Kupní smlouvy). V této fázi začínáte již splácet i hypotéku. Tím ušetříte oproti čerpání hypotéky, při kterém platíte bance pouze úroky a vlastní splátky úvěru až po dokončení stavby.

S hypotékou od PSN půjde vše bez zbytečných komplikací a starostí.

Vyhledávání nemovitostí

 

 

banner
Všechna práva vyhrazena © 2019,
PSN s.r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN
VANGUARD
VANGUARDČs. Exilu
VBLOKU
VBLOKUPeroutkova 81
Depo Grébovka
DEPO GRÉBOVKAPerucká 2483/9
Přípotoční 35
PŘÍPOTOČNÍ 35Přípotoční 35
Rezidence U Prokopa
REZIDENCE U PROKOPABořivojova 1049/57
Palác Dlážděná
PALÁC DLÁŽDĚNÁDlážděná 1586/4
Rezidence U Sv. Václava II
REZIDENCE U SV. VÁCLAVA IINa Spojce 628/10
Rezidence Opletalova
REZIDENCE OPLETALOVAOpletalova 1566/30
Rezidence U Negrelliho
REZIDENCE U NEGRELLIHOPrvního pluku 144
Rezidence U Náplavky
REZIDENCE U NÁPLAVKYPivovarská 626/7
Rezidence Silencio
REZIDENCE SILENCIOPolská 1506/42
Rezidence Soběslavská 21
REZIDENCE SOBĚSLAVSKÁ 21Soběslavská 21
Content
Facebook