Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Nemovitosti vašich představ
financování

Financování nemovitostí od PSN

V sídle naší společnosti působí specializovaný úvěrový specialista, který vám zdarma doporučí vhodné možnosti financování. Klienti tak mohou řešit vše na jednom místě(od podpisu žádosti o úvěr až k podpisu smluvní dokumentace úvěru).

Úvěrový specialista je klientům k dispozici v průběhu celého kupního procesu – od porovnání nabídek jednotlivých bank, přes podpis žádosti o hypotéku až po její následné čerpání. Úvěrový specialista je plně k dispozici i v průběhu splácení hypotéky, pro případné dotazy či změny týkající se uzavřené hypotéky.

Díky dlouhodobé úzké spolupráci s Hypoteční bankou, předním bankovním domem v České republice, jsme schopni nabídnout všem klientům výhodnější úrokové sazby hypoték. V rámci předjednaných benefitů, klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky, díky specializaci úvěrového specialisty PSN výhradně na financování nemovitostí ve vlastních projektech, je plně zajištěn soulad smluvních ujednání úvěrové smlouvy a smlouvy na vybraný byt. Je také zajištěno včasné plnění všech termínů a v konečné fázi hladké čerpání hypotéky a s tím spojené rychlejší předání nemovitosti klientům.
Ve spolupráci s Hypoteční bankou, jsme pro vás připravili speciální produkt – HYPOTÉKU od PSN, kterou lze zaplatit až 90 % kupní ceny bytu. Z vlastních prostředků stačí uhradit pouze 10 % kupní ceny při uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní a celý zbytek ceny bytu hradit hypotéčním úvěrem. Díky finanční stabilitě naší společnosti, prověřené Hypoteční bankou, je hypotéční úvěr čerpán až ve fázi dokončení stavby (po podpisu Kupní smlouvy). V této fázi začínáte již splácet i hypotéku. Tím ušetříte oproti čerpání hypotéky, při kterém platíte bance pouze úroky a vlastní splátky úvěru až po dokončení stavby.

S hypotékou od PSN půjde vše bez zbytečných komplikací a starostí.

Vyhledávání nemovitostí

 

 

banner
Všechna práva vyhrazena © 2015,
Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN
Rezidence Opletalova
REZIDENCE OPLETALOVAPraha 1 - Nové město, ul. Opletalova 1566/30
VANGUARD
VANGUARDPraha 4 - Modřany, ul. Čs. Exilu
Palác Dlážděná
PALÁC DLÁŽDĚNÁPraha 1 - Nové město, ul. Dlážděná
Bytový projekt S46
BYTOVÝ PROJEKT S46Smetanovo náměstí 46, Pardubice
Rezidence Esprit I.
REZIDENCE ESPRIT I.Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská 1093
Rezidence Esprit II.
REZIDENCE ESPRIT II.Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská 1094
Projekt Šafaříkova
PROJEKT ŠAFAŘÍKOVAŠafaříkova 551, Hradec Králové
BD Bohdalecké výhledy
BD BOHDALECKÉ VÝHLEDYPraha 10 - Michle, ul. U Plynárny
Rezidence U sv. Václava
REZIDENCE U SV. VÁCLAVAPraha 10 - Vršovice, ul. Orelská
Content
Facebook