Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Nemovitosti vašich představ

PSN podporuje dobré projekty

Společnost PSN každoročně podporuje řadu projektů či akcí. Naši pomoc se snažíme nesměřovat pouze do jedné oblasti, předmětem zájmu naší značky jsou jak nadace, občanská sdružení, kulturní a sportovní akce či kluby, tak i projekty spojené se vzděláváním nebo environmentální tematikou.  

 

Sculpture line

Sculpture line

Jako hlavní partner podporujeme první ročník sochařského festivalu SCULPTURE LINE, který představuje sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců „pod širým 
nebem“, přímo v ulicích hlavního města Prahy s 16ti zastávkami. Záměrem expozice je ozvláštnit a obohatit veřejný prostor, nabídnout nový pohled na Prahu i na samotná umělecká díla, a to jak obyvatelům, tak i návštěvníkům metropole.

SCULPTURE LINE je dlouhodobým konceptem, který má za cíl stát se novou tradicí. Zveme vás do ulic. Pojďte ven, vydejte se na cestu „sochařskou linkou“ a užijte si tuto unikátní letní výstavu.

Centrum Sámovka

Centrum Sámovka

Od roku 2004 je posláním Centra Sámovka všestranná podpora a pomoc dětem, dospívajícím i plnoletým mladým lidem, kteří žijí nebo v minulosti pobývali v ústavní péči nebo v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc či v péči pěstounských rodin.

Sámovka realizuje programy na míru pro různé skupiny dětí a mládeže. Jejich smyslem je podpořit klienty psychicky při překonávání obtížného životního období, pomoci jim hledat nové zdroje vyrovnanosti a jistot, učit je novým dovednostem, předat jim nové znalosti a informace potřebné pro zvládnutí prvních kroků samostatného života, učit je rozhodovat se a přijímat odpovědnost za vlastní život a budoucnost.

Tatran Střešovice Praha

Tatran Střešovice Praha


Podporujeme mistry republiky ve florbale

Druhým rokem finančně podporujeme nejstarší a nejúspěšnější florbalový klub v ČR. FO Tatran Střešovice sdružuje cca 550 aktivních členů (z toho cca 500 hráčů), kteří pravidelně trénují ve 27 tréninkových skupinách ve Střešovicích a v Dejvicích na Praze 6.

HC DYNAMO PARDUBICE

HC DYNAMO PARDUBICE

Dlouhodobě podporujeme hokejový klub v Pardubicích, který je od roku 1950 pravidelným účastníkem nejvyšší československé soutěže, respektive české extraligy. HC Pardubice získal celkem šest mistrovských titulů.

Grand festival Smíchu

Grand festival Smíchu

Každoročně podporujeme Grand festival smíchu pořádaný od roku 2001 Východočeským divadlem Pardubice. Festival je soutěžní přehlídkou komediální tvorby divadel České republiky. 

Projekt sociální automobil

Prestižní projekt, který se snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak handicapovaných lidí.

Design blok 2014

Design blok 2014

Design blok je největší přehlídkou designu ve střední Evropě a v roce 2014 představil více než stovku zahraničních účastníků. Přehlídku jsme výrazně podpořili zapůjčením prostor slavného GRAND HOTELU EVROPA, který se na týden proměnil v Superstudio Evropa a stal se hlavním výstavním prostorem pro nábytek, doplňky a svítidla.

Recyklované pohádky 2013

Recyklované pohádky 2013

V roce 2013 jsme se podíleli na projektu Recyklované pohádky, který je součástí školního vzdělávacího programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět. Hravou formou vede projekt děti k třídění použitých drobných elektrozařízení a baterií. 


Všechna práva vyhrazena © 2015,
Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN
Rezidence Opletalova
REZIDENCE OPLETALOVAPraha 1 - Nové město, ul. Opletalova 1566/30
VANGUARD
VANGUARDPraha 4 - Modřany, ul. Čs. Exilu
Palác Dlážděná
PALÁC DLÁŽDĚNÁPraha 1 - Nové město, ul. Dlážděná
Bytový projekt S46
BYTOVÝ PROJEKT S46Smetanovo náměstí 46, Pardubice
Rezidence Esprit I.
REZIDENCE ESPRIT I.Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská 1093
Rezidence Esprit II.
REZIDENCE ESPRIT II.Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská 1094
Projekt Šafaříkova
PROJEKT ŠAFAŘÍKOVAŠafaříkova 551, Hradec Králové
BD Bohdalecké výhledy
BD BOHDALECKÉ VÝHLEDYPraha 10 - Michle, ul. U Plynárny
Rezidence U sv. Václava
REZIDENCE U SV. VÁCLAVAPraha 10 - Vršovice, ul. Orelská
Content
Facebook