Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím
Jičínská Jičínská Korunovační Vratislavova Albatros Argentinská Jičínská KD Kodaňská Koněvova Národní Rezidence Vinohrady Tančící dům Tančící dům Tančící dům U Vyšehradu VCH22 Žižkovo náměstí Zličín

Již 28 let hrajeme významnou roli
na českém realitním trhu.

V našem portfoliu máme mnoho významných pražských objektů.  Jedním z nich je i metronom na Letné, který se stal neodmyslitelnou součástí našeho loga.

Disponujeme širokou škálou nemovitostí pro bydlení i podnikání.

Jako přímí majitelé garantujeme našim klientům velmi výhodné podmínky při prodeji i pronájmu, detailní informace o každé nemovitosti a kompletní servis.

V současné době vlastníme přes 370 000 m² bytových ploch, kancelářských a skladových prostor, a to především v Praze, ve které máme centrální sídlo. Dále nabízíme nemovitosti na Kladně, v Pardubicích a v Hradci Králové.

Do portfolia bytů, nabízených ke koupi, patří byty ve stávajícím stavu, kompletně zrekonstruované byty, a také byty s výnosem, které jsou dlouhodobě pronajaté a jsou vhodné k bezpečnému uložení a zhodnocování vašich finančních prostředků. Ty jsou situované převážně v rozsáhle zrekonstruovaných domech. Celkem se jedná o více než 50 000 m² bytové plochy. Zabýváme se také výstavbou nových developerských projektů, jako jsou např. Viladomy Azalková v Praze 10 - Hostivař. Ročně ze svého majetku odprodáme přes 300 bytů.

V rámci pronájmu disponujeme přes 50 000 m² bytových ploch a přes 270 000 m² nebytových ploch. V případě nebytových prostor se jedná především o kancelářské, výrobní a skladové plochy. Mimo jiné vlastníme jeden z největších skladovo-výrobních areálů v Praze. Jedná se o plochu řádově 100 000 m² skladů a výrobních prostor a 20 000 m² kanceláří v těsné blízkosti metra Zličín.

Máme za sebou také velmi úspěšné a oceněné developerské projekty. Jedním z nich je například Rezidence EXPO v Karlíně, kde bylo prodáno téměř všech 180 bytů během 3 měsíců a dále projekt Viladomy Azalková, který získal cenu architektů a cenu veřejnosti za Prahu 10 v prestižní soutěží Projekt roku 2011. Dále byly úspěšně realizovány nástavby Přeštická, oceněné časopisem Architekt, nebo rozsáhlá rekonstrukce a rozšíření kulturně zábavního a obchodního centra Grand v Pardubicích.

Stálý růst a rozšiřování společnosti nám umožňuje upevňovat stabilitu a důvěryhodnost na realitním trhu v České republice, což mimo jiné oceňují
i peněžní ústavy, které díky tomu mohou nabídnout našim klientům ty nejvýhodnější podmínky při poskytování hypotečních úvěrů. Naše společnost je držitelem hodnocení AAA Czech Stability Award 2016, které ji řadí mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice.

Neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení, kde se o Vás profesionálně postarají naši realitní poradci. Věříme, že naše dlouholeté a bohaté zkušenosti změní Vaše sny o bydlení v realitu.

PSN. Nemovitosti vašich představ.

 
Více informací

 

lifestyle lifestyle lifestyle lifestyle lifestyle lifestyle lifestyle lifestyle

» Proč PSN?

1/ Široká škála bytů a komerčních prostor k prodeji i k pronájmu, za účelem bydlení i jako investice

Disponujeme širokou nabídkou jak nových bytů, zrekonstruovaných bytů, tak bytů ve stávajícím stavu a bytů ve stavu shell&core (prostor bez ... více

Disponujeme širokou nabídkou jak nových bytů, zrekonstruovaných bytů, tak bytů ve stávajícím stavu a bytů ve stavu shell&core (prostor bez vnitřních příček), které jsou určené k rekonstrukci samotným klientem.
Byty se nacházejí v architektonicky cenných domech, které jsou rozsáhle a pečlivě zrekonstruovány. Nezanedbatelnou pozornost věnujeme také společným prostorám v domě, a výsledek je, jak se sami můžete přesvědčit při prohlídce domu, okouzlující.
Ve vybraných projektech se můžete inspirovat námi realizovanými vzorovými byty, které jsou řešené s důrazem na požadavky moderního bydlení a jsou originálně a kvalitně vybavené.
V nabídce nechybějí ani kanceláře, skladové prostory, výrobní prostory, činžovní domy a další komerční nemovitosti, určené jak pro investory, pro zavedené a expandující společnosti, tak pro začínající podnikatele.
Nejen investory seznámíme se zajímavou a bezpečnou možností uložení finančních prostředků, která ochrání peníze před inflací, zajistí Vás ve stáří nebo zajistí Vaše děti. Jedná se o investici do již pronajatých bytů s garantovaným výnosem až 6,1 % p.a.

... méně
2/ Jsme přímí majitelé všech nabízených nemovitostí

Jednáte přímo s majitelem prodávaných a pronajímaných nemovitostí, a tedy neplatíte provizi. Poskytujeme ucelené a nezkreslené informace o poptávané ... více

Jednáte přímo s majitelem prodávaných a pronajímaných nemovitostí, a tedy neplatíte provizi. Poskytujeme ucelené a nezkreslené informace o poptávané nemovitosti.

... méně
3/ Stabilní společnost, již 28 let na trhu

Stabilita, stálý růst a rozšiřování společnosti upevňuje důvěryhodnost společnosti na realitním trhu v České republice. Jako kapitálově silná a trvale zisková společnost garantujeme klientům a ... více

Stabilita, stálý růst a rozšiřování společnosti upevňuje důvěryhodnost společnosti na realitním trhu v České republice. Jako kapitálově silná a trvale zisková společnost garantujeme klientům a obchodním partnerům jistotu. V roce 2015 jsme získali uznávané ocenění zvyšující důvěryhodnost -

CZECH Stability Award

 

... méně
4/ Individuální a profesionální přístup ke každému z Vás

Ve spolupráci s naším profesionálním a stabilním týmem realitních poradců snadno najdete cestu k Vašemu bydlení či k novému prostoru k podnikání. Nabídneme Vám nemovitost podle Vašich představ a v ... více

Ve spolupráci s naším profesionálním a stabilním týmem realitních poradců snadno najdete cestu k Vašemu bydlení či k novému prostoru k podnikání. Nabídneme Vám nemovitost podle Vašich představ a v lokalitě, která Vám bude vyhovovat, pomůžeme Vám výhodně vyřešit financování a najdeme nejvhodnější nastavení splátek podle Vašich potřeb a možností.

... méně
5/ Zajistíme kompletní a profesionální servis

Kompletní servis zahrnuje nejen prohlídky nemovitostí, zpracování smluv, vklad do katastru nemovitostí, a předání nemovitosti. Nabízíme i další nadstandardní služby, jako je vyřízení hypoteční ... více

Kompletní servis zahrnuje nejen prohlídky nemovitostí, zpracování smluv, vklad do katastru nemovitostí, a předání nemovitosti. Nabízíme i další nadstandardní služby, jako je vyřízení hypoteční úvěru u jakéhokoliv hypotečního či bankovního ústavu a po dohodě s investory správu nemovitostí). Právní servis je zajištěn přímo v sídle společnosti renomovanou advokátní kanceláří JUDr. Rostislava Dolečka a ověření smluv pro nás zajišťuje notářský úřad JUDr. Ivany Kruškové, což Vám zaručuje rychlost, efektivitu a maximální komfort.

... méně
Pošlete nám svou poptávku,
obratem připravíme nabídku na míru.
banner

 

Přidejte se k nám.

Posilujeme tým PSN a proto hledáme vhodné kandidáty na pozice:

»Manažer přípravy projektů a realizace staveb - Praha

Prosperující obchodní a developerská společnost PSN, s. r. o. přijme do svého týmu manažera přípravy projektů a realizace staveb do stavebního oddělení.

Náplň práce

 • spoluúčast na tvorbě celkového konceptu rezidenčních projektů
 • jednání a vyjednávání s externími dodavateli
 • řízení externích dodavatelů a architektů
 • řízení a podpora externího inženýringu
 • spolupráce s interními TDI při realizaci stavby a kolaudaci
 • účast na kontrolních dnech
 • kontrola nákladů a fakturace projektů a staveb
 • příprava výběrového řízení

Předpoklady

 • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
 • praxe v oblasti stavebnictví minimálně 3 roky
 • ŘP skupiny B
 • Microsoft Office, CAD výhodou
 • anglický jazyk
 • komunikativnost, flexibilita, loajalita, asertivita, schopnost samostatného rozhodování

Další informace

 • nástup dle dohody, ideálně co nejdříve
 • práce na hlavní pracovní poměr
 • stravenky, karta Multisport, společní firemní dovolená v exotických destinacích světa
 • finanční ohodnocení dle zkušeností a výkonu
 • prostředí stabilní společnosti
 • auto pro pracovní účely
 • příjemný klub v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance
 • pravidelné společenské akce PSN /Art and Brick/, Tančícího domu, Kotvy apod.

 

CV s fotografií a motivačním dopisem je nutno dodat, jinak budou vyřazena z výběrového řízení


Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PSN s.r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PSN s.r.o. byly společností PSN s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PSN s.r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

»Obchodníky/obchodnice pro nákup nemovitostí – Pardubice

Máte rádi komunikaci s lidmi a přátelský kolektiv? Umíte být empatický a dokážete uzavřít obchod? Pokud ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Jsme obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991. Chceme rozšířit profesionální tým pobočky PSN s.r.o. v Pardubicích o další schopné a talentované obchodníky/obchodnice na nákup nemovitostí.


Pracovní náplň: jednání s klienty v terénu i v kanceláři s následným uzavřením obchodu - telefonické sjednávání schůzek - administrativní práce spojená s uzavřeným obchodem - péče o klienty

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- uživatelská znalost MS Office

- výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

- znalost AJ výhodou

- proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení, vytrvalost a velkou míru sebekázně

- loajalitu a týmového ducha

- ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem

- samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu

- reprezentativní vystupování, kultivovaný ústní i písemný projev

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- práce pouze na hlavní pracovní poměr

- základní plat + provize z uzavřeného obchodu a roční odměny

- benefit : stravenky, karta Multisport

- nástup ihned

- praxi a zaškolení pro absolventy


Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (včetně Vaší fotografie) na e-mailovou adresu zdenek.joudal@psn.cz. V případě, že nás Váš motivační dopis nezaujme, či životopis nebude splňovat naše kritéria, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a dohodneme se na vstupním pohovoru. Děkujeme za pochopení.


Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PSN s.r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PSN s.r.o. byly společností PSN s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PSN s.r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

»Obchodník/Obchodnice pro nákup nemovitostí – Praha

Prosperující obchodní a developerská společnost PSN s.r.o. přijme do svého týmu schopné a talentované obchodníky do oddělení akvizic.

  

POŽADUJEME:

-              Reprezentativní vystupování a formální dresscode

-              Velmi dobré prezentační, komunikační a organizační dovednosti

-              Jazykové znalosti AJ podmínkou (slovem i písmem)

-              Ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem

-              Vysoká vnitřní motivace, ambice a odvaha

-              Samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu

-              Min SŠ vzdělání

-              Řidičský průkaz sk. B

-              Uživatelská znalost MS Office

 

NÁPLŇ PRÁCE:

-              Nákup nemovitostí do majetku PSN

-              Aktivní vyhledávání vhodných investičních příležitostí

-              Jednání a následné uzavírání obchodů s klienty

-              Administrativní práce spojená s uzavřeným obchodem

-              Péče o klienty

  

NABÍZÍME:

-              Práce pouze na hlavní pracovní poměr

-              Pro mimopražské zajistíme bydlení v našich nemovitostech

-              Nadstandartní příjmy = základní plat + atraktivní provize z uzavřeného obchodu + roční odměny

-              Při splnění ročního plánu máte nárok na společnou firemní dovolenou v zajímavých destinacích

-              Firemní vůz pro pracovní účely

-              Reprezentativní zázemí v sídle PSN

-              Firemní benefity – v sídle PSN firemní fitness + club PSN, MultiSport karta, stravenky, společenské akce PSN

-              Nástup možný ihned

 

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a Vaší fotografií na email petra.bukovska@psn.cz.

 

V případě, že nás Váš motivační dopis nezaujme, či životopis nebude splňovat naše kritéria, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a dohodneme na datu vstupního pohovoru. Děkujeme za pochopení.


Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PSN s.r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PSN s.r.o. byly společností PSN s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PSN s.r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

»Obchodní konzultant či obchodní manažer pro prodej nemovitostí - Praha

Prosperující obchodní a developerská společnost PSN s.r.o. (Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.), podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991, rozšiřuje svůj profesionální tým o další schopné a talentované obchodní konzultanty či obchodní manažery na prodej nemovitostí, které jsou výhradně ve vlastnictví společnosti. Od roku 1994 PSN zrealizovala přes 220 bytových projektů. Každý rok dává společnost do prodeje 6-10 nových projektů v širším centru Prahy. Dbáme i na péči o naše zaměstnance a tudíž nabízíme mnoho benefitů, přátelské zázemí i nádherné moderní pracovní prostředí na Praze 3 v blízkosti centra Prahy.

Jaké máme požadavky?:

 • min SŠ vzdělání
 • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
 • jazykové znalosti: ANJ podmínkou slovem i písmem, ostatní NJ, RJ výhodou
 • vysoká vnitřní motivace a ambice
 • ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem
 • samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu
 • reprezentativní vystupování
 • řidičský průkaz sk. B
 • uživatelská znalost MS Office

Náplň práce:

 • získávání nových klientů prostřednictvím marketingu PSN, či vlastní iniciativou
 • jednání s klienty s následným uzavíráním obchodů a péče o ně
 • prohlídky nemovitostí s klienty firemním vozem Hyundai, či BMW i8 – výherní vůz
 • komunikace se zprostředkovateli, či realitními kanceláři pří získávání nových zákazníků
 • administrativní práce spojená s uzavřením obchodu apod.
 • péče o svěřený rezidenční projekt apod.

Nabízíme:

 • kancelář v reprezentativním sídle společnosti Seifertova 9, Praha 3
 • spolupráce s oddělením marketingu pro získání nových klientů
 • práci na hlavní pracovní poměr
 • nástup možný ihned
 • pro mimopražské zajistíme bydlení v našich nemovitostech
 • základní plat + atraktivní provize z uzavřeného obchodu + roční odměny je příjem od 50.000,- Kč/měsíc, horní výše není ohraničena a záleží tedy pouze na Vás, kolik si vyděláte
 • při splnění ročního plánu máte nárok na společnou firemní dovolenou v exotických destinacích světa
 • firemní vůz pro pracovní účely
 • příjemný club v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance
 • multisport karta zdarma
 • stravenky
 • pravidelné akce PSN /Art and Brick/, Tančícího domu, Kotvy apod.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (včetně Vaší fotografie) na veronika.ksanova@psn.cz. V případě, že Vaše zkušenosti, školy, či praxe pro nás nebudou dostačující, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a rádi se dohodneme na vstupním pohovoru. Děkujeme za pochopení.


Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PSN s.r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PSN s.r.o. byly společností PSN s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PSN s.r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Všechna práva vyhrazena © 2019,
PSN s.r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN