Pro vaše pohodlí při výběru nemovitostí používá náš web cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Napsali o nás

Společnost PSN je jedním z velkých hráčů na realitním trhu v České republice. Často se proto dostáváme do médií, kde s otevřeností nám vlastní komentujeme pohyb trhu, směřování celého oboru anebo i zdánlivé maličkosti. To vše pro lepší orientaci zákazníka. 

Nejlepší dárek pro dítě? Budoucnost

Děti jsou radost, ale jak udělat radost jim? Hračky vydrží jen chvíli, lepší je myslet dopředu. V úvahu proto připadá stavební spoření nebo investice. Která z variant je nejlepší? Poradíme vám v následujícím článku.

Kde začít svůj nezávislý život? vbloku

Osamostatnit se a mít vlastní byt. Sen, který se vzdaluje kvůli vzrůstajícím cenám nemovitostí. Ale ono jde bydlet podle svého a finančně se nezruinovat. Řešením je projekt vbloku, který nabízí ubytovací jednotky v Praze 5 už od 2 milionů korun. Při pořízení hypotéky tak splácíte měsíční částky srovnatelné s cenou nájmů v okolí.

Hledáte nemovitost svých představ? PSN vám s tím pomůže

Pokud si přejete bydlet v oblasti Kladna, Pardubic, Hradce Králové nebo Prahy, můžete k vyhledání nemovitosti využít služeb společnosti PSN. Ta má v portfoliu mnoho zajímavých nemovitostí pro bydlení i podnikání, včetně známého Metronomu na Letné, který tvoří i důležitou součást loga společnosti. Proč zrovna PSN? Je totiž přímým majitelem nabízených nemovitostí k pronájmu, proto si může dovolit garantovat výhodné podmínky jak při pronájmu, tak při prodeji. A k tomu samozřejmě i kompletní servis.

Bydlete stylově díky PSN v Rezidenci Opletalova

Milujete historii, ale neumíte si představit život bez vychytávek moderní doby? V tom případě si zamilujete projekt developerské společnosti PSN, která podle svého motta „respekt k historii, láska k modernímu,“ vytvořila unikátní projekt Rezidence Opletalova. V rezidenci, která spadá do Pražské památkové rezervace a je zapsána v Seznamu světového dědictví UNESCO, citlivě spojili neorenesanční dům se současnou architekturou, a dovolili tak vzniknout bydlení, které má duši.

PSN koupila Kotvu a pokukuje po dalších nemovitostech

Novým majitelem obchodního domu Kotva je společnost PSN. Dnes již bývalý majitel, irská skupina Markland, získal Kotvu v roce 2005 prostřednictvím Bryana Wilsona ze společnosti Wilson & Partners, který společně s Monikou Kajankovou zastupoval Markland i nyní. Obchod byl uzavřen na základě tendru organizovaného společností Cushman & Wakefield. Strany se dohodly, že bližší podmínky obchodu nebudou zveřejňovat.

Obchodní dům Kotva se nachází v samotném srdci Prahy na Náměstí Republiky a má více než 30 tisíc metrů čtverečních obchodních ploch a 300 parkovacích míst. „Obchodní dům Kotva patří mezi nepřehlédnutelné pražské objekty a symboly Prahy. Její nákup doplňuje portfolio společnosti PSN o další zajímavou budovu se silnou historií a na velmi lukrativní adrese. Jde o dlouhodobý strategický záměr. V blízké budoucnosti plánujeme naše nemovitostní portfolio dále rozšiřovat a zvětšovat záběr naší společnosti,“ uvedl Jiří Švorc z PSN, který byl odpovědný za tuto akvizici.

 
„PSN letos oslavila 25 let své existence. Nákup je jedním z pomyslných dárků k našemu výročí, ale především je součástí naší dlouhodobé vize. Plánujeme budovu spravovat a dále rozvíjet v horizontu mnoha let. Koupili jsme hrubý diamant, který je potřeba vybrousit,“ doplnil.
 
Kotva byla postavena v letech 1970 až 1975. Autory architektonického návrhu byly manželé Věra a Vladimír Machoninovi z ateliéru Alfa. Realizací objektu byla pověřena švédská společnost SIAB. Po svém otevření se Kotva stala symbolem hojnosti a bohatství, a v sedmdesátých letech patřila mezi pět největších obchodních domů v Evropě. Půdorys připomíná včelí plástev a tvoří ho 28 do sebe zaklesnutých šestiúhelníků. Budova má sedm nadzemních podlaží. Celkové rozměry obchodních ploch jsou cca 30 tisíc metrů čtverečních. Součástí je i 300 parkovacích míst a impozantní slunečná terasa na střeše budovy s překrásným výhledem.


Building News, 30.06.2017

Češi chtějí bydlet ve vlastním, ceny bytů to žene nahoru

V Praze vedou mezi zákazníky jednoznačně menší byty, kde se poptávka zvedla meziročně o čtvrtinu. „Důvodem toho, proč mají lidé o takovýto byt zájem, je zejména finanční dostupnost této velikosti bytů pro začínající rodiny nebo pro ty, kdo už chtějí bydlet samostatně,“ vysvětluje Marek Padevět, ředitel bytových projektů z Pražské správy nemovitostí.ČESKÁ TELEVIZE, 05.01.2016
ilustrace

Rezidence U Pekaře

V atraktivní a žádané lokalitě pražského Vyšehradu se nachází historický dům z přelomu 19. a 20. století – Rezidence U Pekaře. Dům nabízí ideální možnost spojení bydlení a podnikání, naleznete v něm dvanáct bytových jednotek a dva obchodní prostory. Nechybí zde ani zahrada se vzrostlou zelení, která obyvatelům rezidence poskytne místo klidu a relaxace. Celý dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí a první obyvatelé se budou moci nastěhovat již na jaře roku 2015.LUXURY GUIDE, 01.11.2014
ilustrace

V Rezidenci Oktagon otevřeli vzorový byt

Dveře Rezidence Oktagon se sice prvním obyvatelům otevřou až v létě, už teď ale můžete navštívit vzorový byt, který byl navržen Pražskou správou nemovitostí ve spolupráci s umělci pražské galerie Art Salon S.

Stejně jako byt, tak i společné prostory rezidence ukazují, jak je možné spojit bydlení s uměním a designem. Ve vzorovém bytě najdete mimo jiné také obrazy mladého malíře Tomáše Němce, který spolupracuje s uměleckou galerií Art Salon S. Architektonicky pozoruhodný dům se nachází v klidné a přírodou obklopené části Prahy 4, která představuje pro svou výbornou dopravní dostupnost ideální řešení pro mladé páry i rodiny s dětmi.

Historie této zajímavé stavby z 30. let 20. století zapadá do klasické české moderny a navazuje na éru kubismu či na slavné vily pod Vyšehradem. Půdorys části domu, který je věrný svému názvu, připomíná osmiúhelník. Tento geometrický prvek se opakuje též ve vstupní hale rezidence Oktagon. Jeho součástí je prostorná zahrada se vzrostlými stromy obklopená branickými skalami se zbytky lesostepní fauny a flóry. Rezidence Oktagon nabízí dvoupokojové i třípokojové bytyo celkové rozloze až 107m². Jejich prostornost, vzdušnost a prosvětlenost je umocněna nádherným výhledem a netradiční dispozicí. K vybraným bytům náleží terasa v mezipatře. 

 

Přímo u domu je obyvatelům k dispozici dostatek parkovacích míst. Jedinečné místo je lákavé nejen pro rodiny s dětmi, jež ocení spojení s přírodou, ale i pro nadšené sportovce. Předností Braníku je totiž přítomnost celé řady cyklostezek. Díky sportovním areálům Konstruktiva či Hamr si na své přijdou třeba milovníci tenisu, on-line bruslení nebo beach volejbalu. 

Lokalita nabízí nespočet možností i ve spojení s kulturou. Zamířit můžete například do Branického divadla nebo do Divadla Dobeška. Divadelní společnost Julie Jurištové nabízí pohádkové muzikály a večerní činohry jak pro děti předškolního a školního věku, tak pro dospělé. Nespornou výhodou Rezidence Oktagon je výborná dostupnost centra města. V blízkosti se nachází tramvajová i autobusová zastávka Přístaviště, která zajišťuje dopravu například ke stanici metra trasy B – Karlovo náměstí. V bezprostředním okolí domu jsou mateřské a základní školy, lékárna, pošta, obchod s potravinami i restaurace.NOVÉ BYDLENÍ, 24.04.2014

Všechna práva vyhrazena © 2019,
PSN s.r.o.
Reality, nemovitosti na prodej, nemovitosti na pronájem |
Mapa stránek | LOG-IN
VBLOKU
VBLOKUPeroutkova 81
Depo Grébovka
DEPO GRÉBOVKAPerucká 2483/9
VANGUARD
VANGUARDČs. Exilu
Přípotoční 35
PŘÍPOTOČNÍ 35Přípotoční 35
Rezidence U Prokopa
REZIDENCE U PROKOPABořivojova 1049/57
Palác Dlážděná
PALÁC DLÁŽDĚNÁDlážděná 1586/4
Rezidence U sv. Václava II
REZIDENCE U SV. VÁCLAVA IINa Spojce 628/10
Rezidence Opletalova
REZIDENCE OPLETALOVAOpletalova 1566/30
Rezidence U Negrelliho
REZIDENCE U NEGRELLIHOPrvního pluku 144
Rezidence U Náplavky
REZIDENCE U NÁPLAVKYPivovarská 626/7
Rezidence Silencio
REZIDENCE SILENCIOPraha 2 - Vinohrady, ul. Polská 1506/42
Rezidence Soběslavská 21
REZIDENCE SOBĚSLAVSKÁ 21Soběslavská 21
Riverside
RIVERSIDESmetanovo nábřeží, Hradec Králové
Content
Facebook