Realizované projekty

Realizovali jsme přes 600 projektů

Zde je náš výběr těch nejlepších

Vbloku

Peroutkova 531/81

Unikátní bydlení 1+kk nebo 2+kk Vbloku přineslo vysoký standard díky sdíleným prostorům. Projekt se nachází v lukrativní pražské čtvrti Prahy 5 - Malvazinky.

Viladomy Azalková

Praha 10-Hostivař, ul. Pod Průsekem

Projekt byl oceněný cenou architektů a cenou veřejnosti v soutěži Projekt roku 2011. Originalita Viladomů spočívala hlavně v důmyslném dispozičním řešení jednotlivých bytů.

Rezidence Silencio

Polská 1506/42, Vinohrady

Projekt Rezidence Silencio nabízel moderní bydlení v klasickém měšťanském domě z počátku 20. století v blízkosti Riegrových sadů na Vinohradech.

Rezidence U Sv. Václava II

Na Spojce 628/10

V přímém sousedství úspěšného projektu U sv. Václava bylo realizováno jeho pokračování. Dům si po rozsáhlé rekonstrukci zachoval původní vzhled a jeho lokalita mu jen dodávala na popularitě.

Rezidence Expo

Praha 8-Karlín, ul. Molákova

Bytový projekt Rezidence EXPO byl ideální volbou pro každého, od studentů po seniory. Svou originální stavbou podle zásad Le Corbusiera, zajímavou dispozicí a centrální lokalitou byl neodolatelným řešením bydlení v Praze.

Bořivojova

Praha 3-Žižkov, ul. Bořivojova

Krásný architektonicky hodnotný dům uspokojil širokou klientelu, a to díky rozmanité velikosti bytů a možnosti výběru mezi zrekonstruovaným bytem a bytem v původním stavu. Tím jsme vyšli vstříc zájemcům, kteří si chtěli vytvořit domov přesně na míru.

Opletalova 30

Opletalova 1566/30, 110 00 Nové Město

Rezidence Opletalova vás mohla okouzlit jak svojí historii tak i moderním detailem. Projekt nabídnul kvalitní bydlení v bytech 1+kk až 3+kk v překrásném srdci Prahy.

Rezidence Mánesova

Praha 2-Vinohrady, ul. Mánesova

Krásný secesní dům na Vinohradech garantující pohodlné bydlení to byl, dnes již dokončený, projekt rezidence Mánesova.

Přípotoční 35

Přípotoční 917/35

Projekt nabízel klidné bydlení uprostřed velkoměsta v Přípotoční ulici. Na prodej bylo 20 bytů převážně o dispozicích 1+kk. Obrovskou výhodou bydlení v Přípotoční 35 byl zejména úžasný vnitroblok s dětským hřištěm.

Neklanova

Neklanova 80/3, Praha 2

Pětipodlažní dům s velkorysou půdou určenou k vestavbě a dvorním objektem se suterénem nabízel skvělou příležitost k pohodlnému bydlení či investici.

Pařížská

Josefov, 110 00 Praha 1

Na prestižní adrese Pařížská 23 stojí historický secesní dům, který je jeden z nejúspěšnějších dokončených projektů naší společnosti. Historický činžovní dům na Pařížské ulici nabízel exkluzivní bydlení, pronájem bytů 5+kk a 6+kk.

Bořivojova 57

Bořivojova 1049/57, 130 00 Praha 3-Žižkov

Podle návrhu architekta Václava Foltýna vyrostla na Žižkově nynější Rezidence U Prokopa již v roce 1907. Stojí na rohu Čajkovského a Bořivojovy ulice, ve které kdysi žil i Vlasta Burian.