Финансирование от компании PSN

Vše na jednom místě a jednoduše

S námi si hypotéku sjednáte jednoduše a rychle. Díky našemu hypotečnímu specialistovi si ušetříte starosti s administrativou a čas strávený čekáním v bankách. Nechejte financování vašeho nového bydlení na nás a mějte vše přehledně na jednom místě. Vy dokládáte pouze Váš příjem.

Vše na míru pro Vás

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít řešení, které mu bude nejvíce vyhovovat. Zdarma máte nejen ocenění nemovitosti, ale také zpracování, poskytnutí a správu hypotečního úvěru.

A to vše se zvýhodněnou úrokovou sazbou, aktuálně již od 2,09 % p. a. *

*modelový příklad: kupní cena 3 mil., úvěr 2 mil., splatnost 30 let, fixace sazby 5let, sazba 2,09 % p. a., RPSN 2,85 % p. a.

Финансирование от компании PSN

Vyřídíme vše za Vás

  • Podpis žádosti o úvěr
  • Znalecký posudek pro určení zástavní hodnoty nemovitosti
  • Předání podkladů bance ke schválení úvěru
  • Kontrola a podpis smlouvy o úvěru
  • Kontrola a podpis Zástavní smlouvy
  • Vklad zástavní a kupní smlouvy na Katastrální úřad
  • Zajištění a předání podkladů bance pro čerpání úvěru

Co Vám můžeme dále nabídnout

Zdarma pro Vás zpracujeme hypoteční úvěr, zajistíme Vám odhady a vše potřebné pro hladký průběh financování Vaší nemovitosti (znalecké posudky, protokoly o stavu stavby, rezervace finančních prostředků). Kompletní servis a pomoc při čerpání hypotéky bez poplatků. Žádosti ke schválení do bank zasíláme do 60 minut!

Umíme financovat Vaši nemovitost až do 90 % zástavní hodnoty se zvýhodněnou úrokovou sazbu. K uzavření hypotéky Vám tak bude stačit pouze 10 % vlastních zdrojů. Pokud se obáváte, že Vám hypoteční úvěr nebude poskytnut, můžete si s obchodníkem domluvit smluvní podmínku o vrácení zaplacených vlastních zdrojů, v případě neposkytnutí úvěru.

Финансирование от компании PSN

Мы сотрудничаем

Бренд Hypoasistent был создан в 2010 году как премиальный бренд в сфере ипотечного финансирования. Особенно ценится индивидуальный подход к каждому клиенту и опыт команды, которая имеет почти 20-летний опыт работы. Hypoasistent является договорным партнером 16 банков и в сотрудничестве с ними предоставляет индивидуальные скидки на процентные ставки и комиссии. Таким образом, наши клиенты получают гораздо более измеримое предложение, чем, например, если бы они покупали другую недвижимость. Hypoasistent является членом Чешской ассоциации ипотечных брокеров и гордым обладателем сертификата "FÉR Mortgage".

Финансирование от компании PSN

У вас есть вопрос?

Свяжитесь с нами или оставьте нам свой запрос. Мы вам рады.

Актуальное предложение недвижимости