Probouzíme domy k životu.
Přidejte se k nám

Máme vlastní kapitál, rozsáhlé zkušenosti, odborné zázemí a vysoké ambice. Nelekneme se ani těch největších výzev. Hledáme nové kolegy z řad ostřílených matadorů i nadšených nováčků, kteří mají odvahu jít do toho s námi.

nabídka příležitostí

Podívejte se na naše připravované projekty

V období 2021–2026
připravujeme až
3 000 nových bytů
150


Praha 4

27


Praha 2 Vinohrady

25


Praha 2 Vinohrady

50


Praha 1

50


Praha 4

40


Praha 7

40


Praha 6

65


Praha 3

550


Praha 10

100


Praha 4

160


Praha 10 Vršovice

150


Praha 9

150


Praha 1

45


Miškovice

120


Praha 3

150


Praha 7

Pracovní příležitosti

Vítejte v PSN!

Kovářova kobyla? Kdepak! Naše kanceláře zrcadlí filosofii, která propojuje maximální uživatelský komfort s dokonalým architektonickým provedením, historický odkaz a nové technologie. Kvalitní pracovní prostředí pro nás není jen teorie.

Sídlíme v Praze na Seifertově ulici, ve čtvrti rozmanité jako aktivity PSN. Svérázný Žižkov je plný možností a energie. Právě tady se rodí chuť tvořit, právě tady dostávají neotřelé nápady reálnou podobu. Nápaditou práci provází lehkost bytí, nechybí příležitosti pro relax. Mysl a tělo jsou jedno, proto v sídle PSN najdete i sympatický klub s fitness pro zaměstnance.

Proč právě PSN?

Dobrý pocit ze smysluplné práce? To je motor, který nás žene vpřed. Zajímavé finanční ohodnocení je samozřejmostí. Dostanete tolik, kolik si zasloužíte za svůj výkon, a nadstandardní roční bonusy k tomu.

Budete mít k dispozici vše, co potřebujete k práci, tedy i auto pro pracovní účely, navíc stravenky, kartu Multisport nebo firemní dovolenou v exotice.

Počítejte s pravidelnými pozvánkami na firemní společenské akce. Zapojíte se i do firemního vzdělávání a talentových programů pro zaměstnance. Neinvestujeme jenom do nemovitostí, investujeme také do našich lidí!

Již 30 let probouzíme
domy k životu

Příběh PSN se začal psát v roce 1991. Ve stejném roce se na Letné rozhýbal Metronom, aby se časem naše cesty spojily. Stroj času se stal pražskou ikonou, PSN ikonou realitního trhu a vlastníkem mnoha pozoruhodných staveb. Vedle Metronomu dnes portfolio PSN tvoří více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí v Praze, Pardubicích a Hradci Králové. A je stále otevřené.

Máme desítky rozpracovaných projektů výstavby, revitalizace a kultivace srdce Evropy. S velkými plány roste i tým PSN. Atmosféra rodinné firmy zůstává, možná i proto patříme s dvojnásobným titulem Czech Best Managed Companies mezi nejlépe řízené firmy Česka.

Investujeme do nákupu a následného rozvoje nemovitostí. Respektujeme přitom originální architekturu, historický odkaz i jedinečné genius loci. Citlivou rekonstrukcí s pomocí renomovaných architektů zajišťujeme nejlepší využití domů. Dáváme život rezidenčním projektům.

Jak pracujeme?

Jiří Švorc

„Chovejte se slušně, držte slovo, buďte fér“Jiří Švorc, zástupce ředitele akvizic PSN
přečíst celý příběh

Miroslav Kurťák

„Chce to hlavně trpělivost“Miroslav Kurťák, manažer akvizic
přečíst celý příběh

Pavel Citta

„Schopnost správného načasování, umění naslouchat a pochopení“Pavel Citta, vedoucí akvizic PSN
přečíst celý příběh

Chcete být součástí dynamického kolektivu, kterému, bez ohledu na věk, nechybí mladistvý elán a až dětská radost z dobře odvedené práce?
Chcete se těšit z výhod stabilní společnosti s nespoutanými ambicemi? Chcete pracovat v příjemné atmosféře rodinné firmy?
Chcete s námi probouzet domy k životu?

Nezbývá, než si vybrat některou z nabízených volných pozic.

Do you have a question?

Contact us or send us your request. We look forward to helping you.