SERVISNÍ MANAŽER/KA

Jsme PSN s.r.o., ambiciózní česká developerská společnost s vlastním kapitálem, rozsáhlými zkušenostmi, odborným zázemím a vysokými ambicemi.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/která má odvahu jít do toho s námi.

Požadujeme:

  • Organizovaného člověka, který si dokáže sám plánovat čas s klientem
  • Komunikační zdatnost
  • Reprezentativní vzhled
  • Ambici přicházet s novými nápady
  • Technické zaměření
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz
  • Příjemné vystupování a ochotu pomoci
  • Aktivní přístup

Výhodou:

Komunikační dovednosti na vysoké úrovni - empatie
Microsoft office, práce s tabulkami v Excelu, Outlook
Znalost anglického jazyka
Zkušenost ze zákaznického servisu
Praxe ve stavebnictví

Pracovní náplň:

  • Komunikace s obchodním oddělením
  • Komunikace a úzká spolupráce se správou PSN
  • Komunikace a úzká spolupráce se stavebním oddělením, jednotlivě s pověřeným projektovým manažerem konkrétního projektu
  • Seznamování se s jednotlivými stavebními projekty
  • Předávání jednotek klientům
  • Evidence reklamací a následné vyřízení reklamací na všech projektech
  • Řešení klientských dotazů, problémů
  • Zajištění reklamačního servisu pro klienta po dobu minimální záruky (2 roky)
  • Komunikace s klienty (email, telefon, osobní schůzka)
  • Drobné opravy v jednotkách před předáním klientovi (kontrola stavu)

Výsledek práce:

Zkontrolovaná jednotka před předáním majiteli
Spokojený majitel se stavem jednotky
Spokojený majitel s následným servisem
Předaná jednotka včetně předávacího protokolu
Vyřízená případná reklamace po převzetí jednotky
Vyřízené reklamace v termínu
Reprezentace PSN

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení zaměřené na výkon, roční bonusy
  • Stravné ve mzdě
  • Karta Multisport zdarma
  • Auto pro pracovní účely
  • Firemní dovolené v exotických destinacích

Udělejte první krok!

Pokud Vás naše nabídka oslovila, dejte nám o sobě vědět! Pošlete své CV s fotografií na jana.simova@psn.cz, rádi se s Vámi potkáme.

Udělejte první krok

Pošlete nám CV s fotografií a motivační dopis. Dejte nám o sobě vědět!

Najděte si nové bydlení
z pohodlí vašeho domova!
Nevíte jak? rezervujte si jednotku nyní

Aktuální katalog nemovitostí

zobrazit online katalog

Mějte neustálý přehled o nových bytech v Praze a Pardubicích.
Aktuální nabídku nemovitostí vám budeme pravidelně zasílat e-mailem.

Sledujte nás také na sociálních sítích

bulb icon bydlení online
book icon Aktuální nabídka nemovitostí