Specialista komunikace SoMe - VKONTAKTE

Pro nové potřeby rozvoje obchodní i brand komunikace na sociální síti VKONTAKTE hledáme pomoc nadšence orientující se na poli této komunikační platformy, a to formou externí spolupráce na dohodu či IČO. Znalost této sociální sítě a její používání i z pohledu reklamy je výhradní nutnost. Pozice je vhodná pro absolventy, ale i pro studenty vyšších ročníků VŠ.

Náplň práce:

  • kompletní správa firemního účtu VK
  • tvorba komunikačního plánu na VK
  • tvorba reklamních formátů
  • podílení se na budování brandu PSN
  • podpora prodeje

Požadavky:

  • ideálně rodilý mluvčí ruského jazyka
  • perfektní znalost českého či anglického jazyka
  • základní znalost principů online reklamy na sociální síti Vkontakte
  • znalost nástroje Google Analytics výhodou
  • dobrá orientace na social a přehled o aktuálních trendech sociálních sítí
  • komunikativnost, zapálení pro věc a ochota učit se

Co nabízíme?

  • spolupráci formou Dohody o provedení práce (max. 20h měsíčně)
  • kancelář v reprezentativním sídle společnosti, případně práci z domova
  • práci se skvělým a pozitivním týmem
  • prostředí stabilní společnosti
  • nástup dle dohody, ideálně co nejdříve
  • praxi na realitním trhu

Zašlete nám své CV v českém i anglickém jazyce a těšíme se na společné setkání v jazyce ruském :-)

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti PSN s.r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti PSN s.r.o. byly společností PSN s.r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti PSN s.r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás nebo nám pošlete svou poptávku. Těšíme se na vás.

Aktuální nabídka nemovitostí