byt

Čenětická, Ubytovací jednotka

Čenětická 2413/1a

24.1 m²

1+kk

2. NP

Bydlení s perspektivou

Ubytovací jednotka č. 219 má dispozici 1+kk a podlahovou plochu 24,1 m². Nachází se v 2. podlaží. Pěkné výhledy nabízí jak vyšší podlaží, tak i ta nižší. Kombinace tradičních a inovativních prvků dává vznik originálnímu bydlení, které ocení mladí i starší. Celková plocha jednotky je 24,1 m². Další prostor skýtá pochozí střecha jako vyhlídková terasa a místo k odpočinku. Ubytovací jednotka ve standardu Fit out je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni. S včasnou koupí získáte možnost vybrat si z několika dokončovacích standardů. Nábytek a vybavení interiéru jsou zcela v režii nového majitele, notnou dávku inspirace načerpáte v energii měst Praha, Berlín a Oslo. Ve vzorových jednotkách najdete reálnou ukázku, jak do svého interiéru propsat osobitou atmosféru těchto třech naprosto odlišných metropolí.

Zobrazit více

Jedinečná investiční příležitost

3 852 000 Kč

151 893 EUR

Nákupní centrum v blízkosti

Fitness studio

Kuchyň

Parkování

Krásný výhled

Po rekonstrukci

osobní

Vlastnictví

24.1 m²

Celková plocha

24.1 m²

Podlahová plocha

1+kk

Dispozice

Fit out

Stav

2

Podlaží

Ano

Výtah

1.5 m²

Sklep

SKY219

ID jednotky

Výhody v okolí

Sportovní centrum SB

Park u Chodovské Tvrze

Westfield Chodov

Top tenis s.r.o. tenisový kurt

Přírodní park Hostivař-Záběhlice

Bazén Jedenáctka

Wake Hostivař

Autobusová zastávka

Skyline Chodov

Ideální bydlení na start či investici

Skyline Chodov

Dvojice vzájemně propojených budov prošla citlivou rekonstrukcí a poskytuje osobité a pohodlné bydlení s působivým výhledem na město. Osmipodlažní projekt v minimalistickém stylu charakterizují jednoduché pravoúhlé linie. Jednotky 1+kk a 2+kk s kvalitně vybavenými společnými prostory jsou ideální jako startovací bydlení pro mladé jednotlivce i rodiny nebo skvělá investiční příležitost. K dispozici je navíc i 12 stylových kanceláří. Díky nadčasovému konceptu se tento projekt stává výhodnou investicí do budoucnosti.

Maximální využití prostoru

227 jednotek s dispozicemi 1 + kk a 2 + kk, jejichž rozloha se pohybuje od 22,6 m² do 48,7 m² jako bydlení na start či investici. K bytu si můžete pořídit i jednu z 12 kanceláří, a příhodně tak oddělit pracovní prostor od osobního. Vybrané jednotky disponují sklepy přímo na patře nebo sklepními kójemi umístěnými v 1. PP. Samozřejmostí jsou i parkovací stání pro auta a motorky.

Kvalitní zázemí pro pohodové žití

Přímo v domě najdete kvalitně vybavené zázemí pro pohodlný život. V plně vybavené posilovně si dáte do těla, zatímco Yoga point poslouží pro jógu nebo jiná cvičení. Party místnost vás naláká na stolní fotbal a velkoplošnou televizi, kde můžete společně sledovat třeba MS v hokeji. O komfort obyvatel se stará recepce s přilehlou lounge, odkud lze naživo sledovat tenisová klání. Pohodlnou práci vám zajistí sdílený coworkingový prostor, přístupný pro všechny obyvatele Skyline. Oceníte také prádelnu a sušárnu či praktickou kočárkárnu. Energii vám dodá krásný výhled ze střešní terasy.

Okolí domu přímo vybízí k aktivnímu životnímu stylu, ať už jde o parádní cyklovýlety, nebo pohodové procházky. Okolní dobře značené cyklotrasy vás zavedou jak do přírody, tak i do centra města, takže praktická kolárna s možností mytí kol přijde určitě vhod. Po návratu z výletu nebo po náročném pracovním dni můžete relaxovat s přáteli u venkovního posezení s ohništěm a grilem, kde si vychutnáte nezapomenutelné chvíle.

Relax v přírodě na dosah

I když žijete ve městě, můžete být obklopeni zelení. V okolí na vás čekají rybníky, parky a květinové louky. Relaxujte s knihou ve stínu stromů, vydejte se na výlet do nedalekého lesoparku, nebo si užijte posezení s rodinou a přáteli u ohně. Projekt myslel i na milovníky zahradničení a čerstvých bylinek, květin a zeleniny. Vybrané jednotky mají vlastní oplocenou zahrádku, a ostatní obyvatelé mohou využít společné záhony. Nechybí ani kompostér pro ekologické městské zahradničení, které je zdravé, trendy a šetrné k přírodě!

Kontaktujte našeho specialistu

Phone

Odesláním této žádosti souhlasím s Podmínkami o soukromí

Jaroslav Macháč

ředitel rezidenčních projektů