byt

Sinkulova - o 350 tis. Kč levnější, bytová jednotka

Sinkulova 511/46, Praha 4 - Nusle

45.8 m²

2+kk

4. NP

Blízko k Vltavě a k zážitkům

Bytová jednotka č. 41 má dispozici 2+kk a podlahovou plochu 44,2 m². Je umístěna ve 4. podlaží domu s orientací na jižní stranu do vnitrobloku. Stav před rekonstrukcí umožňuje každému majiteli jednotku individuálně dotvořit dle vlastního vkusu. V ceně jednotky je praktická sklepní kóje. Byt je aktuálně pronajat současnému nájemníkovi na dobu neurčitou.

Zobrazit více

Mnoho možností na dosah ruky

5 580 000 Kč

220 946 EUR

osobní

Vlastnictví

45.8 m²

Celková plocha

44.2 m²

Podlahová plocha

2+kk

Dispozice

Původní - k rekonstrukci

Stav

4

Podlaží

1.6 m²

Sklepní kóje

SIN41

ID jednotky

Výhody v okolí

Metro v bezprostřední blízkosti

Tramvajová zastávka

Podolská vodárna

Vyšehrad

Prodejna a galerie České televize

OC Arkády Pankrác

Cyklostezka

Základní škola a mateřská škola

Bydlení Sinkulova

Podolské bydlení v blízkosti Vltavy

Startovní bydlení v žádané lokalitě

Bydlení Sinkulova představuje výjimečnou příležitost v podobě 21 jednotek. V pěti podlažích bytového domu jsou dostupné jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk, které skvěle uspokojí nároky párů i jednotlivců, stejně jako investorský zájem. Stav jednotek před rekonstrukcí umožňuje každému majiteli jednotku individuálně dotvořit dle vlastního vkusu. Každá jednotka navíc disponuje sklepní kójí.

Hned za dveřmi domu se otevírá svět plný možností. Stejně jako místní zástavba, ve které se mísí činžáky, rodinné vily, památné domy i novostavby, oplývá pestrostí i paleta volnočasového vyžití v lokalitě. Proto Podolí budí nadšení u mladých i seniorů, aktivních lidí, chovatelů, singles, párů i rodin.

Náplavka do 5 minut

Podolí, dnes prestižní městská čtvrť, oslní magickou atmosférou, stejně tak i perfektní dopravní obslužností a dokonalou občanskou vybaveností.

Prémiové lokalitě vévodí monumentální vodárna, známá je i pro svůj plavecký stadion, Žluté lázně, ostrov Císařská louka nebo Vltavské nábřeží, také obchodní a společenské centrum Arkády Pankrác s největším meduzáriem v Evropě.

Na své si přijdou cyklisti, běžci či bruslaři, kteří mají cyklostezku podél Vltavy 5 minut od domu. Na dobrou kávu zajděte do mamacoffee nebo na vyhlášený street food do Gemüse Corner Kebab.

Kontaktujte našeho specialistu

Phone

Odesláním této žádosti souhlasím s Podmínkami o soukromí

Jana Galbavá

obchodní manažerka