byt

Na Petynce - o 600 tis. Kč levnější, rozestavěná bytová jednotka

Na Petynce 147/98

63 m²

2+kk

1. NP

Místo pro harmonický život

Bytová jednotka č. 11 s dispozicí 2+kk a podlahovou plochou 61,1 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží domu. Je orientována na jih s výhledem do ulice. V ceně jednotky je také praktická sklepní kóje.

Bydlení mezi Břevnovským a Strahovským klášterem

6 824 000 Kč

270 204 EUR

osobní

Vlastnictví

63 m²

Celková plocha

61.1 m²

Podlahová plocha

2+kk

Dispozice

Shell&Core

Stav

1

Podlaží

1.9 m²

Sklepní kóje

PET11

ID jednotky

Výhody v okolí

Rothmayerova vila - Muzeum města Prahy

Koupaliště Petynka

Tramvajová zastávka

Autobusová zastávka

Park Kajetánka

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Základní škola a mateřská škola

Na Petynce

MÍSTO PRO HARMONICKÝ ŽIVOT

Bydlení v poklidné části

Stejnojmenná ulice skrývá příjemné bydlení lemované zelení přírody. Čtyři nadzemní podlaží symetricky děleného domu nabízejí jednotky o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk, mezonet v nejvyšším patře a nebytovou mezonetovou jednotku rozloženou do třech podlaží. K dispozici jsou také sklepní kóje. Činžovní dům ve stylu geometrické secese nabízející výhled do okolních zahrad výborně ladí s útulným charakterem lokality. Vysněný domov Na Petynce čeká na jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Střešovické místo pro život

V blízkosti leží koupaliště Petynka (750 m), Hradčany i Petřínské sady (2,7 km). Déle než 10 minut nezabere chůze ke zdejším základním školám, na skok je to i na dětské hřiště, do lékárny, prodejen potravin, drogerie nebo do vinotéky. V docházkové vzdálenosti je také Vítězné náměstí. Bydlení Na Petynce je na dosah centra, přitom v obklopení pozoruhodného parku Landronka či obory Hvězda. 5,5 km dělí dům od koupaliště Džbán.

Nedaleko stanice metra A se zastávkami Dejvická nebo Petřiny. 5 minut pěšky leží autobusové zastávky Kajetánka a Talichova, 6 minut TJ Tatran Střešovice, 10 minut Ústřední vojenská nemocnice. Výbornou dopravní dostupnost MHD provází i ta automobilová. Minutu od Petynky to trvá na nájezd Patočkovy ulice do tunelu Blanka. Za 18 minut vozem se dá dostat na letiště, odtud pak do celého světa.

Kontaktujte našeho specialistu

Phone

Odesláním této žádosti souhlasím s Podmínkami o soukromí

Vojtěch Pleva

obchodní manažer