byt

Na Výšinách - o 400 tis. Kč levnější, roz. nebytová - ubytovací jednotka

Na Výšinách 900/8 - Praha 7 - Bubeneč

46.8 m²

2+kk

1. PP

Bydlení v srdci Letné

Svěží ubytovací jednotka č. 1 ve standardu white wall o podlahové ploše 23.2 m² má dispozici 2+kk, navíc předzahrádka 6.4 m². Celková plocha jednotky je 46,8 m². Další prostor nabízí společný dvorek s kolárnou. Rekonstrukcí vyladěné bydlení v příjemně klidné ulici Na Výšinách je dokonale vyvážené jako secese, která mu dala atraktivní podobu. Spojení krásy a citu, stejně jako ryze praktická rovina s vysokým stupněm pohodlí osloví jednotlivce i páry.

Zobrazit více

Unikátní vzdušné byty

7 514 000 Kč

297 525 EUR

osobní

Vlastnictví

46.8 m²

Celková plocha

40.7 m²

Podlahová plocha

2+kk

Dispozice

White wall

Stav

-1

Podlaží

NAV1

ID jednotky

Výhody v okolí

Kavárna

Národní zemědělské muzeum

OC Stromovka

Epet Aréna

park Letná

Lokál Nad Stromovkou

Akademie výtvarných umění

Tramvajová zastávka

Národní technická knihovna

Autobusová zastávka

Bydlení Na Výšinách

Poznejte letenský styl života

Poctivá rekonstrukce

Na Výšinách uvidíte dál než jiní, také díky efektním balkónům. Šestipodlažní činžovní dům stavitele Josefa Rychtery je získal prostřednictvím důmyslné rekonstrukce.

Pro ty nejnáročnější milovníky výhledů jsou v horních patrech domu připraveny mezonety White Wall, v dalších patrech jsou pak dostupné byty 1+kk, 2+kk a 3+kk ve standardu Fit Out.

Přízemní jednotky disponují vlastními předzahrádkami. Všichni obyvatelé domu mohou využívat společný dvorek s kolárnou, vhod přijdou i praktické sklepní kóje.

Letenské sady a Stromovka za rohem

Největší nezastavěná plocha v centru Prahy. To je Letná, kterou ohraničuje Královská obora Stromovka, úchvatný pražský park s širokými možnostmi vyžití o rozloze přes 85 hektarů. Z velké části je Letná tvořená Letenskou plání, sportovně-relaxačním areálem, ve kterém narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum.

K návštěvě tady láká také Letenský zámeček nebo legendární Metronom, jedna z pražských dominant, jeden ze skvostů portfolia PSN.

Gurmánský ráj

Letná se pyšní mnoha gastro podniky. Najdete tu spoustu kaváren, barů a bister, ale i lokálních obchůdků na módu, kosmetiku či šperky.

Mezi nejoblíbenější podniky patří např. Bar Cobra se svými výbornými drinky a jedinečnou atmosférou, jeden z nejvyhlášenějších podniků na burgery Buregerman, bistro Sandwich Rodeo nebo Cafe Letka.

Kontaktujte našeho specialistu

Phone

Odesláním této žádosti souhlasím s Podmínkami o soukromí

Dagmar Sabongui

obchodní manažerka