Nebytová jednotka

Fryčajova, Vinný sklípek - nebytová jednotka

Fryčajova 56/64

37.6 m²

ostatní

1. PP

Bydlení v Brně, přírodě na dosah

Jedinečný vinný sklípek v suterénu domu o celkové podlahové ploše 37,6 m² na ulici Fryčajova v městské části Brno – Obřany. Do cihlou zděných prostor se stylovými pořadníky na láhve vás uvedou krásné, zámečnicky zpracované dveře. Sklep obsahuje i napojení na elektro, vodu i kanalizaci.

Zobrazit více

Jedinečná investiční příležitost

1 317 000 Kč

52 148 EUR

osobní

Vlastnictví

37.6 m²

Celková plocha

37.6 m²

Podlahová plocha

ostatní

Dispozice

Stav

-1

Podlaží

FRYVS

ID jednotky

Výhody v okolí

Moravský kras

Cyklostezka

Základní škola a mateřská škola

Wellness

Pekárna

Kavárna

Kostel svatého Václava

Autobusová zastávka

Fryčajova 64

Bydlete v Brně přírodě na dosah

O projektu

Historická stavba z roku 1922 prošla poctivou kompletní rekonstrukcí, která jí vrátila původní krásu i eleganci. Zároveň dům nabízí veškerý komfort pro současné moderní bydlení nebo podnikání. Pečlivě jsme promysleli každý detail.

Bydlete i podnikejte ve Fryčajově 64

Dům má celkem 10 bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 2+1 s možností úpravy dispozice na 3+kk, od minimalističtějších rozměrů bytů 45 m2 až po velkorysých 90 m2. Bytové jednotky se prodávají v provedení shell&core, tj. v původním stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle vlastní představy. Půdy v nejvyšších patrech jsou připraveny pro budoucí výstavbu. K bytům je možné dokoupit navíc i další sklepní kóji nebo vinný sklípek.

V komerční části domu naleznete 3 nebytové jednotky určené např. pro dílnu, sklad nebo retailové prostory pro provozování prodejny.

Dům poskytuje krásně prosvětlené chodby a schodiště, kolárnu a přilehlé parkovací stání. Také je tu možnost projet průjezdem do dvorního traktu, nebo společný prostor užívat dle aktuální příležitosti a domluvy.

Centrum i příroda na dosah ruky

Láká vás bydlení v klidnější části Brna, kde můžete vychutnávat přírodu všemi smysly a zároveň být jen pár minut od hlavních dopravních tepen? Pak jsou pro vás brněnské Obřany jako stvořené.

Autobusy staví na zastávce MHD Bílovická přímo před domem a během 10 minut vás zavezou na jeden z největších brněnských přestupních uzlů, zastávku Stará osada. Městskou dopravou jste v centru Brna za 30 minut. Autem se dostanete během 5 minut na městský okruh, do centra Brna za 15 minut.

To nejlepší z Obřan, to nejkrásnější z přírody

Pro krásnou procházku můžete využít Hádeckou planinku, jež je součástí Chráněné krajinné oblasti Moravský kras, rozhlednu U Lidušky nebo se vydat po cyklotrasách kolem řeky Svitavy, vedoucí z brněnské městské části Obřany až do Bílovic nad Svitavou.

Během několika málo minut chůze máte na dosah restauraci či kavárnu, lékárnu, poštu i luxusní wellness centrum. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří mají blízko k přírodě, ale chtějí si zachovat výhody městského bydlení.

Kontaktujte našeho specialistu

Phone

Odesláním této žádosti souhlasím s Podmínkami o soukromí

Simon Lukavský

zástupce ředitele rezidenčních projektů