Nemovitosti vašich představ

Přidejte se k nám.

Posilujeme tým PSN a proto hledáme vhodné kandidáty na pozice:

Realitní poradce /makléř/ka/ na prodej nejen rezidenčních projektů

Rádi plníte sny druhým? Chcete udělat radost těm, kteří shání bydlení, či zajímavou investici? Umíte být empatický a dokážete uzavřít obchod? Máte rádi komunikaci s lidmi a přátelský kolektiv? Pokud ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Jsme obchodní společnost s již 24 letou tradicí, která je mezi TOP 100 nejstabilnějšími českými firmami podle ocenění ČEKIA Stability Award. Chceme rozšířit profesionální tým o další schopné a talentované obchodníky/obchodnice na prodej VLASTNÍCH nemovitostí, zejména v rezidenčních projektech.

Požadujeme:

  • VŠ, min. však odborné vzdělání s maturitou
  • výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • jazykové znalosti ANJ podmínkou /slovem i písmem/, ostatní NJ, RJ výhodou
  • obchodní talent, samostatnost a loajalitu
  • vysoká vnitřní motivace a ambice
  • ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem
  • cílevědomost a časovou flexibilitu
  • reprezentativní vystupování a vzhled
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost MS Office podmínkou

Náplň práce:

  • komunikace a jednání se zájemci o koupi nemovitosti
  • uzavírání obchodů s klienty
  • administrativní práce spojená s uzavíráním obchodů
  • péče o klienty
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • vyhledávání spolupráce s úspěšnými realitními kancelářemi

Nabízíme:

  • kancelář v reprezentativním sídle společnosti Seifertova 9, Praha 3
  • silná marketingová podpora obchodnímu týmu
  • práce na hlavní pracovní poměr v příjemném a přátelském kolektivu
  • nástup ihned
  • pro mimopražské zajistíme bydlení v našich domech za výhodných podmínek
  • základní plat + atraktivní provize z uzavřeného obchodu + roční odměny
  • roční příjem od 450.000,- Kč až ??? dle Vašich schopností
  • při splnění ročního plánu máte nárok na společnou firemní dovolenou v exotických destinacích
  • firemní vůz pro pracovní účely
  • příjemný club v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance
  • multisport karta zdarma
  • po pěti letech týden dovolené navíc
  • stravenky

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (včetně Vaší fotografie) na e-mailovou adresu sarka.stranska@psn.cz. V případě, že nás Váš motivační dopis nezaujme, či životopis nebude splňovat naše kritéria, neočekávejte od nás odpověď. V opačném případě se s Vámi telefonicky spojíme a dohodneme se na vstupním pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., se sídlem Seifertova 9, Praha 3, PSČ 130 00, IČ 17048869, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. byly společností Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.